Víta vás ROBINCO Slovakia s.r.o.

 Spoločnosť ROBINCO Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1994 v Žiline a v súčasnosti ponúka svoje služby v regióne celého Slovenska prostredníctvom svojich pobočiek v Bratislave a Žiline. Už dlhé roky je naša spoločnosť popredným a spoľahlivým dodávateľom kompletných riešení pre tlačiarenske, finančné, bankové, kancelárske a poštové technológie nielen pre menšie aplikácie ale aj pre rozsiahle produkčné linky nasadené v štátnej správe, bankách i priemysle.
Ako jedna z prvých moderných spoločností ROBINCO Slovakia s.r.o. vždy prináša najnovšie technológie a služby v rámci rýchlo rastúceho odvetvia. Nielen vďaka tradícii, ale aj svojim individuálnym prístupom k zákazníkom sme si počas rokov nášho pôsobenia na trhu vybudovali pevnú pozíciu na domácom i zahraničných trhoch.
 Datacard, Pitney Bowes, Konica Minolta, Riso, Welltec system, Plockmatic, OKI - to pre nás nie sú len značky popredných svetových výrobcov. Naša spoločnosť pri distribúcii ich produktov a riešení kladie maximálny dôraz na odbornosť a neustále vzdelávanie svojich pracovníkov, aby sme mohli svojim klientom ponúknuť vždy tie najaktuálnejšie informácie a najkvalitnejšiu podporu.
 Naša starostlivosť o zákazníka sa nekončí predajom objednaného zariadenia či služby. Náš vyškolený servisný tím je vždy k dispozícii s radou i ochotou pomôcť pri riešení vašich problémov, prípadne okamžitým servisným zásahom kdekoľvek na Slovensku. Originálny spotrebný materiál a náhradné diely pre vaše zariadenie sú vždy k dispozícii v našich skladoch. Flexibilné možnosti financovania, ktoré sme schopní ponúknuť prinášajú našim partnerom ďalšie neoceniteľné výhody.
 Či už potrebujete kopírku alebo vydávať plastové karty vo veľkom - pre nás ste rovnako dôležitý. V ROBINCU Slovakia s.r.o. nájdete vždy to, čo práve potrebujete. Tradícia, flexibilita a odbornosť - to sú prioritné atribúty našej práce. Pridajte sa k nám a určite oceníte našu spoľahlivosť.

Pre tlač,
kopírovanie,
skenovanie
a spracovanie
výtlačkov

Pitney Bowes
efektivita
pre vaše
zásielky

Datacard
riešenia
na personalizáciu
kariet